3 * hvězdičkové apartmány v Medvode

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Medvode. Najděte si jeden z apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Medvode, kde najdeme města Hrastenica, Škofja Loka, Žerjavka, Brezovica a Lublaň.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Apartment Andy StarStarStar

Foto: Apartment Andy
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Located in a quiet location in Medvode, Apartment Andy offers self-catering accommodation with free WiFi. Guests benefit from a terrace and a private parking.

Hotely v okolí Medvode

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Medvode jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Medvode. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Medvode.


2. Sunny Apartment StarStarStar

Foto: Sunny Apartment
Lokalita: Lublaň
Vzdálenost: 3.6 km
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
92 %

Set in Ljubljana, Sunny Apartment provides accommodation within 8 km of Ljubljana Castle. Free WiFi is available. All units feature a satellite flat-screen TV, a private bathroom and a fully equipped kitchen.


3. Apartment Berglez StarStarStar

Foto: Apartment Berglez
Lokalita: Škofja Loka
Vzdálenost: 4.6 km
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
97 %

Situated in Škofja Loka, Apartment Berglez features free WiFi and units equipped with a kitchen. Each unit is fully fitted with a washing machine, a flat-screen TV, a sofa and wardrobe. A dishwasher and kettle are also available.


4. White House Bela Hiša StarStarStar

Foto: White House Bela Hiša
Lokalita: Lublaň
Vzdálenost: 5.4 km
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
92 %

White House Bela Hiša nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Lublani, 3,5 km od hradu, a poskytuje bezplatné Wi-Fi a terasu. Na místě můžete zdarma využívat soukromé parkoviště.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: